Зв’язок між зміною клімату та бізнесом стає все більш очевидним та нерозривним. Рішення та дії бізнесу сповільнять або прискорять кліматичні зміни. В той же час зміна клімату — це і великі можливості для бізнесу.

Ради директорів повинні забезпечити стале управління компаніями, які вони контролюють.

Chapter Zero Україна та Кавказ об’єднує ради директорів з України, Грузії та Вірменії, щоб підтримати їх на шляху до комплексного стратегічного підходу до вирішення надзвичайної кліматичної ситуації.

Завдання Chapter Zero включають тісну співпрацю та залучення рад директорів в наступних сферах:

Роз’яснення на рівні рад директорів поточних обов'язкових і добровільних стандартів, пов'язаних з виявленням, управлінням і пом'якшенням кліматичних ризиків.

Роз’яснення впливу кліматичних факторів на прийняття інвестиційних рішень, відповідно до реалізації стратегії кліматичного переходу їхніх компаній у найближчій, середньо- та довгостроковій перспективі.

Роз’яснення, як політика винагороди керівництва може впливати на пов’язані з кліматом ключові показники ефективності (KPI), які включені до стратегії їх компаній щодо зміни клімату.

Роз’яснення можливостей позиціонування компанії у відповідності до державної політики, щоб забезпечити узгодженість з довгостроковою кліматичною стратегією.

Роз’яснення можливості вносити на розгляд рад директорів компанії інформовану, незалежну, «зовнішню» точку зору, щоб допомогти інформувати та збагатити дискусії та доповнити внутрішній досвід керівництва.

Хто може приєднатися?

Члени рад директорів в Україні, Вірменії та Грузії.

Чи є ваша компанія кліматично свідомою?

Є багато ключових питань, які можуть показати, наскільки кліматичні виклики інтегровані в корпоративне управління компанії. Ось деякі з них:

  • Чи забезпечує рада директорів участь компанії у кліматичному діалозі, обміні методологією між колегами із галузі, інвесторами, регуляторами та іншими зацікавленими сторонами?
  • Чи знайома рада директорів із провідними практиками управління кліматом? Чи застосовує ваша компанія високопродуктивні технології та ноу-хау?
  • Чи підтримує ваша компанія діалоги із зацікавленими сторонами (замовниками, регуляторами, НДО, науковими колами тощо)?
  • Чи регулярно отримує рада директорів інформацію щодо зміни клімату, чи бере її до відома та чи контролює системність кліматичної діяльності компанії в галузі та у державній політиці?
  • Чи обговорює рада директорів кліматичні ризики та можливості з інвесторами, якщо правові та управлінські механізми дозволяють такий діалог?

Якщо ви хочете дізнатися більше про ці ключові питання та підвищити обізнаність вашої організації щодо клімату, відвідайте нашу Базу знань. Приєднуйтесь до Чаптеру!

Дізнатися більше

Ми прагнемо згуртувати членів правління, невиконавчих та незалежних директорів, щоб поглибити їх навички в управлінні кліматом.

Останні новини

23 листопада 2021
news
26-а Конференція сторін Рамкової конвенції про зміну клімату ООН завершилася закликом до кожної країни підвищити свої кліматичні амбіції до кінця 2022 року для виконання паризьких зобов'язань. На Конференції обговорили  роль бізнесу та лідерство рад директорів. Якщо ми хочемо досягти вуглецевої нейтральності до 2050 року, наразі потрібні термінові заходи для скорочення…
11 листопада 2021
news
На шляху визнання організаціями необхідності переходу до бізнес-моделі з вуглецево-нейтральним показником, інвестори очікують, що члени рад директорів не тільки сприятимуть прийняттю надійної стратегії переходу до зміни клімату, але й нададуть чіткі докази того, що її виконання ефективно впроваджено в усі ключові процеси управління. Вілліс Тауерс Уотсон у партнерстві з Ініціативою…
2 листопада 2021
news
Карина Литвак, голова Ініціативи з управління кліматом: "Радіємо, що все більше директорів по всьому світу усвідомлюють серйозність кліматичної кризи і взяли на себе провідну роль у покращенні управління кліматом у своїх радах директорів". Більше інформації доступно в англомовній версії за посиланням. Джерело:  CGI  
2 листопада 2021
news
Міжурядова група експертів зі зміни клімату показала, що діяльність людини однозначно спричиняє зміну клімату, і це вже впливає на кожен регіон світу. Зміна клімату є найбільшою загрозою глобальній системній фінансовій стабільності, і її вплив відчують усі компанії. Це створює великі короткострокові, середньострокові та довгострокові ризики, що вимагає від правління поставити…

Наступні події

6 грудня 2021
events
січня
11
Дата: Вівторок, 11 січня 2022 Час: 8:30 - 10:00 (GMT) Формат: онлайн Chapter Zero UK у співпраці з Deloitte організують захід. Говоритимуть про розробку, впровадження та часові рамки глобальних стандартів стійкості ISSB, включаючи можливість інтеграції в законодавчу базу по всьому світу. Також викладуть рекомендації для компаній, оскільки вони створюють потенціал у готовності…
1 грудня 2021
events
грудня
08
Дата: середа, 8 грудня 2021 Час: 1:00 - 2:30 (GMT) Формат: онлайн   Цей семінар надасть невиконавчим директорам фінансових установ огляд існуючих у всьому світі систем звітності про кліматичні ризики. Він організований компанією Chapter Zero UK (Великобританія) у співпраці з Deloitte та HSBC. Основний фокус семінару буде зосереджений на рекомендаціях Цільової групи…

Ми прагнемо згуртувати членів рад директорів, невиконавчих та незалежних директорів, щоб поглибити їх навички в управлінні кліматом.

© All rights reserved