Про нас

Про нас

Про нас

Chapter Zero має на меті зробити управління кліматичними змінами пріоритетом для компаній, невід'ємною частиною ділових та інвестиційних рішень. Це стане вагомим внеском у ефективний розподіл капіталу та плавний перехід до низьковуглецевої економіки.  

Chapter Zero Україна і Кавказ буде заснований в 2022 році в рамках Ініціативи з управління кліматом (CGI), створеної Всесвітнім економічним форумом. Він просуває ініціативу в Україні, Грузії та Вірменії з урахуванням особливостей місцевого бізнесу та викликів клімату.

Основна місія Чаптерів – сприяти впровадженню Принципів ефективного управління кліматом Всесвітнього економічного форуму у відповідності зі Статутом CGI, забезпечуючи невиконавчих директорів навичками та знаннями, щоб зробити зміну клімату пріоритетом для рад директорів.

Світ стикається з безпрецедентними екологічними викликами.

Бізнес — активний учасник подолання кліматичних загроз, тому формування корпоративних стратегій з фокусом на ризиках та можливостях, пов’язаних із кліматом, має стати пріоритетом рад директорів. Проте дуже мало практичних рекомендацій доступно для допомоги керівникам, відповідальним за управління кліматичними змінами. Саме для допомоги в цьому і створений Chapter Zero.

Chapter Zero Україна та Кавказ буде заснований у 2022 році, щоб створити мережу невиконавчих директорів з України, Грузії та Вірменії та підтримати їх у розробці відповідних дій у відповідь на зміну клімату.
Приєднуйтеся до мережі у більш ніж 50 країнах та 20 Чаптерах.

Структура

НАГЛЯДОВА РАДА

Альона Стратан
Перша заступниця генерального директора банку maib
Lorem Ipsum
Посада
Lorem Ipsum
Посада
Lorem Ipsum
Посада

ПРАВЛІННЯ

Правління керує Чаптером і відповідає за розробку його стратегії.

Оксана Волчко
Член наглядових рад "Укрпошти" та Укргазбанку"
Марія Луїза Чіконьяні
Голова Mobius Investment Trust, невиконавча голова правління Arafa Holding та член наглядової ради TBC PLC
Єгор Григоренко
Керівник департаментів консалтингу та управління ризиками
Lorem Ipsum
Посада

Чи є ваша компанія кліматично свідомою?

Є багато ключових питань, які можуть показати, наскільки кліматичні виклики інтегровані в корпоративне управління компанії. Ось деякі з них:

  • Чи забезпечує рада директорів участь компанії у кліматичному діалозі, обміні методологією між колегами із галузі, інвесторами, регуляторами та іншими зацікавленими сторонами?
  • Чи знайома рада директорів із провідними практиками управління кліматом? Чи застосовує ваша компанія високопродуктивні технології та ноу-хау?
  • Чи підтримує ваша компанія діалоги із зацікавленими сторонами (замовниками, регуляторами, НДО, науковими колами тощо)?
  • Чи регулярно отримує рада директорів інформацію щодо зміни клімату, чи бере її до відома та чи контролює системність кліматичної діяльності компанії в галузі та у державній політиці?
  • Чи обговорює рада директорів кліматичні ризики та можливості з інвесторами, якщо правові та управлінські механізми дозволяють такий діалог?

Якщо ви хочете дізнатися більше про ці ключові питання та підвищити обізнаність вашої організації щодо клімату, відвідайте нашу Базу знань. Приєднуйтесь до Чаптеру!

Дізнатися більше

Ми прагнемо згуртувати членів правління, невиконавчих та незалежних директорів, щоб поглибити їх навички в управлінні кліматом.

Партнери

SUPPORTER

INTELLECTUAL PARTNER

Визначте ризики і можливості, пов’язані зі зміною клімату. Розбудуйте сталу стратегію свого бізнесу.

© All rights reserved