Позови щодо зміни клімату: що потрібно знати членам ради директорів

Позови щодо зміни клімату: що потрібно знати членам ради директорів

Позови щодо зміни клімату: що потрібно знати членам ради директорів

23 червня 2022

Підготовлено Ініціативою Співдружності в галузі клімату та права (CCLI) у співпраці з CGI

Цей брифінг, перший у щоквартальній серії, складається з підсумку, що включає ключові висновки, основні питання для рад директорів та ключові приклади тематичних досліджень, заснованих на нещодавній діяльності в  сфері судових позовів із питань клімату. У підсумку читачі зможуть детальніше ознайомитися з такими підтемами судових проваджень, пов’язаних із кліматом:

  • претензії щодо фідуціарних зобов’язань;
  • позови про відшкодування збитків, пов’язаних із кліматом;
  • претензії, пов’язані з правами людини;
  • компенсаційні позови;
  • антикліматичні судові процеси

Під час брифінгу члени ради директорів будуть ознайомлені із судовими позовами, пов’язаними зі зміною клімату, і з тим, що це означає для них у ролі невиконавчих директорів. Це надасть змогу членам ради директорів ставити правильні запитання в залі засідань щодо інформування та підготовки ради директорів до ризиків, з якими вони можуть зіткнутися, зокрема на судових процесах щодо зміни клімату.

Повідомте своїм Чаптерам про цю роботу, яка розпочнеться наступного тижня!

Джерело: CGI Фото: pexels.com

Попередня новина

23 червня 2022
news
Коли: 12 жовтня Що: 24-годинний глобальний віртуальний саміт Після успіху Глобального саміту у 2021 році Ініціатива з управління кліматом з радістю оголошує про наш Глобальний саміт 2022 «Прагнення до дії». У цій 24-годинній віртуальній конференції приймуть участь невиконавчі директори з усього світу, які обговорять ефективне управління кліматом та ознайомляться з…

© All rights reserved