Єгор Григоренко

Єгор Григоренко

Єгор Григоренко

28 січня 2022

Єгор Григоренко є партнером українського офісу компанії «Делойт». Він очолює практики консалтингу та консультаційних послуг із ризиків в Україні.Пан Григоренко має 20-річний досвід роботи з найбільшими компаніями у країнах СНД, Європи, Близького Сходу. Зокрема, він запускав та супроводжував масштабні програми з виходу з кризи, керував проектами з розробки стратегії на рівні корпорації та бізнес-підрозділів, допомагав клієнтам у проектах, пов’язаних з процесами злиття та поглинання, а також консультував з питань управління та організації. Реалізував проекти для клієнтів з різних галузей: фінансових послуг, прямих інвестицій, металургії та гірничодобувної промисловості, сільського господарства, авіаційної галузі, сектора споживчих товарів та роздрібної торгівлі.

До приходу в “Делойт” пан Григоренко працював в одній із фірм “великої трійки” протягом 13 років, очолюючи практику FSI у Центральній та Східній Європі, а до цього 7 років – у франшизі Citigroup у СНД.

Єгор Григоренко має кілька наукових публікацій, одна з яких отримала премію імені Дж. Майкла Монтіаса Американської асоціації порівняльних економічних досліджень.

Наступна новина

11 лютого 2022
news
Марія Луїза має великий досвід роботи у банківському секторі, фінансових установах та корпоративному управлінні. В період з 1993 по 2005 роки працювала в Європейському банку реконструкції та розвитку (Лондон, Великобританія). Згодом була директором фінансових установ у Merrill Lynch та очолювала фінансові установи у Renaissance Capital у Лондоні та Москві, а…

Попередня новина

25 січня 2022
news
Альона Стратан – Перша Заступниця Голови Правління банку maib, найбільшого в Молдові (з березня 2020 року). Її досвід у maib розпочався у грудні 2018 року, коли вона стала незалежним членом Наглядової Ради. Пані Стратан має майже 20-річний досвід роботи на керівних посадах у банківській системі Молдови, Грузії, Вірменії та Росії.…

© All rights reserved